Денис

  во

  Пред точно еден месец во тешка сообраќајна несреќа настрадаа музичарот Мирсад Кериќ и српскиот пејач Шабан Шаулиќ, а по тој повод синот од Мирсад напиша ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Џордан Арон бил сопственик на суши ресторан во Карсон Сити. Антонио Пастини некогаш бил полицаец во Чикаго кој се спријателил со сомнителни лица. На крајот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Џордан Арин држел суши ресторан во Карсон Сити. Антонио Пстини некогаш бил полицаец во Чикаго кога се спријателил со сомнителни типови. Се утврдило дека се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Во анализата од регионот и светот со Дејан Андоновиќ денес во фокусот на дискусија беа одложувањето на Брегзит, извештајот на американскиот Стејт департмент за ...
  сите 227 | | | веќе видена

  Кога бил дете, Кжиштоф Пјонтек бил навивач на Арсенал. Полјакот кој е откритие на сезоната во италијанската Серија А, вели дека многу го сакал стилот на игра ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Џордан Арин држел суши ресторан во Карсон Сити. Антонио Пстини некогаш бил полицаец во Чикаго кога се спријателил со сомнителни типови. Се утврдило дека се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Џордан Арон бил сопственик на суши ресторан во Карсон Сити. Антонио Пастини некогаш бил полицаец во Чикаго кој се спријателил со сомнителни лица. На крајот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Шеснаесетгодишната ученичка од Шведска, Грета Тунберг, е номинирана за Нобелова награда за мир, за својот придонес во борбата против глобалното затоплување, ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Во авиосообраќајот на САД е предизвикан хаос откако американскиот претседател Доналд Трамп објави дека засега се приземјува моделот на Боинг 737 Макс. Вторпат ...
  сите 210 | | | веќе видена

  Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп застана цврсто зад компанијата „Боинг“ и нејзиниот проблематичен авион „737 Макс“, се додека не ...
  сите 210 | | | веќе видена

  Во авиосообраќајот на САД е предизвикан хаос откако американскиот претседател Доналд Трамп објави дека засега се приземјува моделот на Боинг 737 Макс. Вторпат ...
  сите 210 | | | веќе видена