Делегацијата

  во

  Капитал - Реформи за економски бум „Политичките пречки надминати, се чекаат структурните реформи“ – е насловена анализата во новото издание на Капитал во која ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи на Србија Ивица Дачиќ во текот на свечениот ручек со Владимир Путин испеал две руски песни - Каљинка и Рјабинушка. Шефот на ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи на Србија Ивица Дачиќ во текот на свечениот ручек со Владимир Путин испеал две руски песни – Каљинка и Рјабинушка. Шефот на ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Европскиот комесар за проширување и добрососедска политика Јоханес Хан на средба со албаснкиот премиер Еди Рама во Тирана порача дека борбата против ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Претставниците на администрацијата на Трамп нема да отпатуваат на Светскиот економски форум во Давос овој месец, во контекст на делумната блокада на владата, ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Претставниците на администрацијата на Трамп нема да отпатуваат на Светскиот економски форум во Давос овој месец, во контекст на делумната блокада на владата, ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Американските претставници од администрацијата на претседателот Доналд Трамп нема да присуствуваат на Светскиот економски форум во Давос кој ќе се одржи од 22 ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Претставниците на администрацијата на Трамп нема да отпатуваат на Светскиот економски форум во Давос овој месец, во контекст на делумната блокада на владата, ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Подобрена е меѓусебната соработка и правиме конкретни чекори за уште поголеми економски придобивки за двете земји. Ваква е оценката на заменик-претседателот на ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Подобрена е меѓусебната соработка и правиме конкретни чекори за уште поголеми економски придобивки за двете земји. Ваква е оценката на заменик-претседателот на ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Подобрена е меѓусебната соработка и правиме конкретни чекори за уште поголеми економски придобивки за двете земји. Ваква е оценката на заменик-претседателот на ...
  сите 62 | | | веќе видена