Декември

  во

  Од ноќеска на полноќ на сила е предизборниот молк пред утрешните претседателски избори. Во Охрид покрај за претседател ќе се гласа и за избор на градоначалник, ...
  сите 125 | | | веќе видена

  Во организација на Националната установа Центар за култура Крива Паланка синоќа се одржа промоција на книгата „Последната книга на планетата земја” од младиот ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Во организација на Националната установа Центар за култура Крива Паланка синоќа се одржа промоција на книгата „Последната книга на планетата земја” од младиот ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Од ноќеска на полноќ на сила е предизборниот молк пред утрешните претседателски избори. Во Охрид покрај за претседател ќе се гласа и за избор на градоначалник, ...
  сите 125 | | | веќе видена

  Од ноќеска на полноќ на сила е предизборниот молк пред утрешните претседателски избори. Во Охрид покрај за претседател ќе се гласа и за избор на градоначалник, ...
  сите 125 | | | веќе видена