Дејвид

  во

  Екс-селекторот на Србија, Синиша Михајловиќ би можел тренерската кариера наскоро да ја продолжи во Турција и тоа на кормилото на трофејниот Фенербахче. Според ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Можете ли да поверувате дека поминале 21 години?! Сигурни сме дека овој филм никогаш нема да ни стане здодевен затоа што секогаш ќе не врати низ времето и ќе ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Вчера беа откриени најплатените телевизиски актери во САД, а листата содржи неколку изненадувачки имиња, посебно на врвот. Помеѓу нив се наоѓаат неколку добро ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Хуманоидот Софија, која лани доби државјанство во Саудиска Арабија, тргна на првата светска турнеја, а во Азербејџан доби роботска виза. Софија ја доби визата ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Индекс – Загреб Откако ЦДУ на изборите во покраината Хесен изгуби десет отсто од гласовите, германската канцеларка и претседателка на партијата Ангела Меркел ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Додека се уште се бараат посмртните останки од патниците и членовите на екипажот на индонезискиот авион „Лајон ер“ кој падна 19 минути по полетувањето, ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Американската воeна база „Рамштајн“ во Германија деновиве ја прими најголемата пратка на оружје и муниција, во време кога силите на НАТО во Европа ја ...
  | | веќе видена

  Американската воeна база „Рамштајн“ во Германија деновиве ја прими најголемата пратка на оружје и муниција, во време кога силите на НАТО во Европа ја ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Американската воeна база „Рамштајн“ во Германија деновиве ја прими најголемата пратка на оружје и муниција, во време кога силите на НАТО во Европа ја ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Американската воeна база „Рамштајн“ во Германија деновиве ја прими најголемата пратка на оружје и муниција, во време кога силите на НАТО во Европа ја ...
  сите 4 | | | веќе видена