Дејвид

  во

  Насловната страна на најновото издание на британскиот магазин "Vogue" ја краси фотографијата од Викторија Бекам со своите синови Бруклин, Ромео Круз, како и ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Натали Аугустина била холандски супермодел во 1980-тите години. Денес таа е затворена во ментална болница, што е класичен комунистички облик на казнување на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Таа им ги „скршила срцата“ на Џексон Браун, Дејвид Блејн и Џон Кенеди Јуниор, но прв пат се омажила на 57. години. За нејзиниот животен партнер, Дерил Хана го ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Натали Аугустина била холандски супермодел во 1980-тите години. Денес таа е затворена во ментална болница, што е класичен комунистички облик на казнување на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Меѓународната поврзаност преку трговијата, инвестициите, миграцијата, комуникациите и транспортот е од клучно значење за економскиот развој во Европа и ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Агентот на ФБИ, Дејвид Левали, беше на пат кон Менхетен, кога го виде првиот авион кој го погоди Светскиот трговски центар. Брзо се упати кон местото каде што ...
  | | веќе видена

  Поранешната членка на групата Спајс Грлс, и славната дизајнерка, Викторија Бекам, е ѕвездата на претстојното британско издание на магазинот "Vogue". Овојпат не ...
  сите 24 | | | веќе видена