Дејвид

  во

  Меѓународната поврзаност преку трговијата, инвестициите, миграцијата, комуникациите и транспортот е од клучно значење за економскиот развој во Европа и ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Популарниот јујтубер Дејвид Добрик се пошегува со братот на еден од своите пријатели претварајќи се дека детето станало невидливо, а снимката стана апсолутен ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Како што сигурно веќе знаете, Дејвид Бекам е сопственик на најновиот фудбалски клуб во МЛС лигата – Интернационал де футбол Мајами, или накратко Интер Мајами. ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Гризман ова лето беше мета на трансфер шпекулации кои го поврзуваа со Барселона, но Французинот сепак одлучи да остане во Атлетико Мадрид и да го продолжи ...
  сите 21 | | | веќе видена

   Летото полека се приближува кон крајот, а со тоа неминовно настапува мала доза на есенска меланхолија кај секој од нас. Но, не препуштајте ѝ се. Со помош на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Арон Рeмзи не постигнува толку често голови, но кога постигнува- некоја славна личност умира. Велс вчера ја победи Ирска со 4:1 во натпревар од четвртата група ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Фотографските објективи од фото-репортерите го забележаа славниот Дејвид Бекам како ужива покрај базен во Мајами. Неговото добро дефинирано и мускулесто тело, ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам почна да ќелавее. Во неколку светски медиуми деновиве беа објавени папарацо-фотографии од Бекам сликани во Мајами, на ...
  сите 14 | | | веќе видена