Де

  во

  Американската влада размислува да го промени стандардот за притисок во тушевите затоа што претседателот Доналд Трамп се жалел дека не може темелно да си ја ...
  сите 2 | | | веќе видена

   Многу пред да почне да зборува, Вашето дете ќе комуницира со гугање (баблинг). Овие слатки и навидум безначајни гласови кои бебето ги испушта се многу ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Натпревар со неверојатен финиш, ПСЖ е во полуфиналето благодарение на два гола во последните минути од натпреварот, Аталанта имаше предност до самиот крај но ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Натпревар со неверојатен финиш, ПСЖ е во полуфиналето благодарение на два гола во последните минути од натпреварот, Аталанта имаше предност до самиот крај но ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Килијан Мбапе сепак нема да го стартува мечот со Аталанта, тој е на клупата, а офанзивното трио на Тухел е Нејмар, Икарди и Сарабиа. Лига на Шампиони Познати ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Вечерва се игра првиот натпревар од четвртфиналето од ЛШ, во кој ќе се сретнат Аталанта и ПСЖ. Завршницата од Лигата на шампионите се игра во Лисабон, а се ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Аталанта ја има најуспешната сезона во клупската историја, а вечерва пред тимот од Бергамо е огромен предизвик, дуел со Пари Сен Жермен во четвртфиналето во ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Риболовски излет тргна во неочекувана насока кога семејство од Канада во шок сними ајкула како им ја краде свежо заловената риба. Александрија Батен вели дека ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Аталанта го игра своето прво историско четвртфинале во Лигата на шампионите, а за противник го има францускиот шампион ПСЖ, кој атакува на својата прва ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Френки де Јонг имаше навистина бизарна ’повреда’ пред натпреварот во Лигата на шампионите против Наполи. Убодот од пчела предизвика проблеми за младиот играч ...
  сите 116 | | | веќе видена

  Френки де Јонг имаше навистина бизарна ’повреда’ пред натпреварот во Лигата на шампионите против Наполи. Убодот на пчелите предизвика проблеми со младиот играч ...
  сите 116 | | | веќе видена