Данкан

  во

  Пушачите што се откажале од пушење мора да чекаат 16 години за ризикот од срцеви болести и инфаркт да се врати на нормално ниво, покажа најновата студија на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Поранешните пушачи треба да почекаат долго време по откажувањето од цигарите за да им се врати на нормално ниво ризикот од срцеви болести и инфаркт, покажа ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Основачот на Агрокор Ивица Тодориќ, вечерва околу 20 часот се очекува да биде испорачан на хрватското правосудство, откако суд во Лондон на 25 октомври го ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Пушачите што се откажале од пушење мора да чекаат 16 години за ризикот од срцеви болести и инфаркт да се врати на нормално ниво, покажа најновата студија на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Пушачите што се откажале од пушење мора да чекаат 16 години за ризикот од срцеви болести и инфаркт да се врати на нормално ниво, покажа најновата студија на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Основачот на Агрокор Ивица Тодориќ, вечерва околу 20 часот се очекува да биде испорачан на хрватското правосудство, откако суд во Лондон на 25 октомври го ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Пушачите што се откажале од пушење мора да чекаат 16 години за ризикот од срцеви болести и инфаркт да се врати на нормално ниво, покажа најновата студија на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Основачот на Агрокор Ивица Тодориќ, вечерва околу 20 часот се очекува да биде испорачан на хрватското правосудство, откако суд во Лондон на 25 октомври го ...
  сите 26 | | | веќе видена

  НБА тимот Сан Антонио Спарс му укажува голема чест на аргентинскиот кошаркарски виртуоз, Емануел Ману Џинобили. Спарси го повлекуваат дресот со број 20 во чест ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Основачот и поранешен сопственик на Агрокор Ивица Тодориќ во следните десетина дена ќе биде испорачан на Хрватска, одлучи судија од Високиот суд во Лондон. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Меѓународната заедница ја поздрави одлуката на собранието за почеток на уставните измени. Високи претставници на ЕУ и НАТО како и амбасадори во земјава упатија ...
  сите 42 | | | веќе видена