Дамјан Стојановски

    во

    Победнички почеток на МЗТ Скопје Аеродром во новото натпреварување за него, АБА 2 лигата. Во првиот меч од новата сезона, во Скопје допатува екипата на Хелиос ...
    сите 29 | | | веќе видена