Daily Mail

  во

  Ирина Шајк (33) пред пет месеци му кажа збогум на Бредли Купер (44), со кого ја доби ќерката Лea, a од тогаш не се слушна ништо за нејзиниот љубовен живот. Се ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Славниот холивудски актер Киану Ривс минатиот викенд беше дел од еден настан на кој беше фотографиран како се држи за рака со уметницата Александра Грант. Тие ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Британските тевизиски ѕвезди Стеф и Дом Паркер на читателите за „Daily Mail“ даваат совети поврзани со бракот и врските , а овој пат за помош им се обрати жена ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Кијану Ривс, овој викенд приствувал на еден настан, на кој бил фотографиран како се држи за раце со уметницата Александра Грант. Тие двајца присуствувале на ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Кијану Ривс (55) се појави на јавно случување со партнерката Александра Грант (46) , што верувале или не, е неговото прво појавување со девојка некогаш! Тие ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Девојката со ’жестоко’ сини очи е Сара Ал Амуди, наводна Саудиска принцеза која предизвика вистинска збрка во Лондон. За Сара Ал Амуди се пишува дека е наводна ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Откако го родила 21-то дете, се заколнала дека повеќе нема да раѓа, но медиумите откриле дека 44-годишната Сузан Радфорд и нејзиниот 47-годишен сопруг Ноел од ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Актерот Бредли Купер ужива во друштвото на неговата двегодишна ќерка Леа де Сејн во секој слободен момент. Така беше и за Ноќта на вештерките кога се појави на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Чекал поволен момент да нагази на педалата за гас и да побегне. Возач во национален парк на Тајланд морал да го сопре своето патување кога слонот, на возраст ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Амал Клуни и кралицата Летиција се едни од најстилските дами на денешницата, па очекувано е и да имаат сличен вкус за некои парчиња. По завршувањето на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Руската полиција уапси маж, за кои тврдат дека е „канибал“, откако претходно најдоа делумно изедени тела на три жртви на убиство. Остатоците на три личности се ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Фармацевтска трка: Странските сили веќе развиваат хемикалии кои на трупите им даваат натчовечка брзина и сила, па и ние размислуваме за тоа, рекол Крис Тикел. ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Фармацевтска трка: Странските сили веќе развиваат хемикалии кои на трупите им даваат натчовечка брзина и сила, па и ние размислуваме за тоа, рекол Крис Тикел. ...
  сите 3 | | | веќе видена