ЦСКА Москва

  во

  Со ждрепка во малото кнежество Монако, вчера и денеска беа одредени групите во фудбалската Лига на шампиони и во Лигата на Европа. Ждрепката донесе неколку ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Вчера беше извлечена ждрепката за групната фаза од Лигата на шампионите, каде како ретко кога има неколку групи кои може да се наречат групи на смртта, токму и ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Монако, 31. август 2018 (ИНПРЕС) – Во Монако беше одредена ждрепката за новата сезона во Лигата на шампионите, и како и секогаш има интригантни групи и една ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Во Монако беше одредена ждрепката за новата сезона во Лигата на шампионите, и како и секогаш има интригантни групи и една можна „група на смртта“ секако ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Од вкупно 32 екипи директен пласман обезбедија 26, додека уште шест дојдоа преку квалификации - Црвена ѕвезда, Јанг бојс, АЕК, Бенфика, ПСВ и Ајакс. Бранителот ...
  сите 34 | | | веќе видена

  УЕФА денеска во Монако ја направи ждрепката за групната фаза од Лигата на шампионите, а клубовите кои изборија пласман во групите ги дознаа имињата на своите ...
  сите 38 | | | веќе видена

  УЕФА денеска во Монако ја направи ждрепката за групната фаза од Лигата на шампионите, а клубовите кои изборија пласман во групите ги дознаа имињата на своите ...
  сите 40 | | | веќе видена

  По комплетирањето на бараж средбите во Лигата на шампионите кои се одиграа во текот на вчерашната ноќ, ова попладне сите очи на светската спортска јавнсот беа ...
  сите 82 | | | веќе видена