Челзи

  во

  Спортскиот директор на Јувентус, Фабио Паратити потврди дека Хуан Куадрадо е „многу близок“ до потпишување на нов договор. Квадрадо се прероди откако дојде ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола, после поразот во дербито со Ливерпул, изјави дека е горд на неговиот тим и не сакаше да го коментира судењето. – ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола, после поразот во дербито со Ливерпул, изјави дека е горд на неговиот тим, и не сакаше да го коментира судењето. ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола, после поразот во дербито со Ливерпул, изјави дека е горд на неговиот тим, и не сакаше да го коментира судењето. ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Ливерпул го совлада Манчестер Сити со 3:1 во долгоочекуваното дерби на англиската Премиерлига, и нарави сериозен чекор кон освојување на шампионската титула. ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола, после поразот во дербито со Ливерпул, изјави дека е горд на неговиот тим, и не сакаше да го коментира судењето. ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола, после поразот во дербито со Ливерпул, изјави дека е горд на неговиот тим, и не сакаше да го коментира судењето. ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола, после поразот во дербито со Ливерпул, изјави дека е горд на неговиот тим, и не сакаше да го коментира судењето.-Горд ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола, после поразот во дербито со Ливерпул, изјави дека е горд на неговиот тим, и не сакаше да го коментира судењето. ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола, после поразот во дербито со Ливерпул, изјави дека е горд на неговиот тим, и не сакаше да го коментира судењето. Горд ...
  сите 96 | | | веќе видена