Челзи

  во

  Најдобриот белгиски фудбалер Еден Азар игра феноменално во 2018 година, но сепак смета дека не заслужува да биде избран за најдобар играч во светот, а истото ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Челзи е на прагот да го договори трансферот на Кристијан Пулишиќ од Борусија Дортмунд. Младата американска ѕвезда ќе биде првата зимска аквизиција на „сините“, ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Џулијан Асанж веќе е обвинет од САД, но случајот ќе остане запечатен до апсењето на укажувачот, информира „Викиликс“ цитирајќи судски поднесоци што не се ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Џулијан Асанж веќе е обвинет од САД, но случајот ќе остане запечатен до апсењето на укажувачот, информира „Викиликс“ цитирањето судски поднесоци кои не се ...
  сите 18 | | | веќе видена

  „Беншот“ е семејна фирма од Хортонвил, Висконсин, предводена од татко и син, која произведува чаши отпорни на куршуми, со вистински куршуми вградени од страна ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Џулијан Асанж веќе е обвинет од САД, но случајот ќе остане запечатен до апсењето на укажувачот, информира „Викиликс“ цитирањето судски поднесоци кои не се ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Белгија со 2:0 славеа против Исланд, а првиот гол беше постигнат после едно ремек дело на Еден Азар. Плејмејкерот на Белгија и Челзи имаше еден ...
  сите 21 | | | веќе видена