Чарлс

  во

  Направете вкусен сируп за кашлица, кој делува брзо и ефикасно. 3/4 шолји мед 1 ½ шолји вода 2 раце мајчина душичка 1 парче ѓумбир Во водата се става мајчина ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Мајката на босанскиот фудбалер Огнен Врањеш се огласи по скандалот на нејзиниот син и Јелена Карлеуша. Имено по голите фотографии кои ги објавија двајцата ...
  сите 123 | | | веќе видена

  Мајката на Огњен Врањеш кои ги пуштил фотографиите на Јелена Карлеуша, вели дека воопшто не и е пријатно поради настанатата ситуација.Јелена Карлеуша по ...
  сите 123 | | | веќе видена

  Откако во јавноста протекоа експлицитните фотографии, кои наводно Јелена Карлеуша му ги праќала на Огњен Врањеш, мајката на босанскиот фудбалер за Блиц, вели ...
  сите 123 | | | веќе видена

  Кокосовото масло е исклучително здраво и помага. Јадете лажица на празен желудник наутро. Помага да се намали струкот, да ослабете, да немате многу апетит. ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Направете си природен антибиотик дома, мешавина која е моќна и лечи. 1 чешне лук 2 лажици мед 2 лажици рендан ѓумбир ½ лажички чили ½ лажички цимет 1 дл. сок ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Во текот на еволуцијата човекот се стекнал со способноста да сака. Има и зошто – без победата на љубовта над рациото животот би бил здодевен, но и поопасен. На ...
  | | веќе видена

  Британскиот Daily Mail објави дека NBC е подготвен да издвои неверојатна сума на пари за Меган Маркл, барем на неколку минути, повторно да заигра во серијата ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Соочен со цврстото противење на демократите во Конгресот претседателот Трамп во телевизиското обраќање до нацијата оцени дека постои зголемена хуманитарна и ...
  сите 132 | | | веќе видена