Чарли Шин

  во

  Соња Магдевски од Тетово од 2006 година е сопруга на славниот холивудски актер и режисер Емилио Естевез, кој е брат на Чарли Шин, а син на славниот Мартин Шин. ...
  | | веќе видена

  Тетовчанката Соња Магдевски е сопруга на Емилио Естевез, брат на контроверзниот актер Чарли Шин. Таа веќе со години е дел од популарното американско актерско ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Тетовчанката Соња Магдевски е сопруга на Емилио Естевез, брат на контроверзниот актер Чарли Шин. Таа веќе со години е дел од популарното американско актерско ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Тетовчанката Соња Магдевски е сопруга на Емилио Естевез, брат на контроверзниот Чарли Шин. Таа веќе со години е дел од популарното американско актерско ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Таа веќе со години е дел од популарното американско актерско семејство. Со својот сопруг Емилио живеат во Малибу, Калифорнија, но Соња е далеку од холивудскиот ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Холивудскиот актер Чарли Шин поради финансиските проблеми во кои западнал е принуден да ја продаде својата луксузна куќа во Беверли Хилс. Актерот го продава ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Познатиот актер е познат по својот нездрав живот, скандалите и проблемите кои ги правеше. Американскиот актер и комичар Чарли Шин веќе со години се бори со ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Популарниот актер Чарли Шин вчера одбележа една година апстиненција од алкохол, а овој за него посебен момент одлучил да го сподели со своите обожаватели на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Американскиот актер и специјалист за боречки вештини Стивен Сегал најави тура низ Австралија на која ќе зборува за неговата кариерата и ќе ги прераскажува ...
  сите 2 | | | веќе видена