Чаир

  во

  Во Кривичниот суд во Скопје денеска треба да се одржат рочишта за ќетири предмети на Специјалното јавно обвинителство - Тортура“, „Тенк“ издоена постапка за ...
  сите 67 | | | веќе видена

  – Во Кривичниот суд во Скопје денеска треба да се одржат рочишта за четири предмети на Специјалното јавно обвинителство – Тортура“, „Тенк“ издоена постапка за ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Лидерот на Демократската унија за интеграција Али Ахмети порача дека на 30 септември се гласа иднината на оваа земја, ќе се гласа дали ќе имаме стабилна држава ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Владо Мисајловски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ ВМРО-ДПМНЕ е повторно на терен, повторно е помеѓу граѓаните. Денеска имавме одлична можност тука во Чаир да ...
  сите 209 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ е повторно на терен, повторно е помеѓу граѓаните. Денеска имавме одлична можност тука во Чаир да разговараме со граѓаните, да имаме средба со ...
  сите 209 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски денес беше на терен во скопски Чаир каде оствари средба во граѓаните.Мисајловски истакна дека со граѓаните ...
  сите 209 | | | веќе видена