Цеск Фабрегас

  во

  Шпанскиот интернационалец Цеск Фабрегас се согласи на тригодишен договор со Монако, но трансферот ќе биде блокиран од страна на Челси. Фабрегас сака да се ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Еден од најеминентните спортски медиуми во светот, „Скај Спортс“ пренесува дека од таборот на Челси ја идентификувале замената за Цеск Фабрегас. Наводно ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Еден од најеминентните спортски медиуми во светот, „Скај Спортс“ пренесува дека од таборот на Челси ја идентификувале замената за Цеск Фабрегас. Наводно ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Желбата на Челси да се ослободат од Алваро Мората и Цеск Фабрегас останува, но за договор засега треба да се почека. Севилја почнаа преговори со агентот на ...
  сите 31 | | | веќе видена