Цеск Фабрегас

  во

  Според пишувањата на италијанските медиуми Милан повторно сака во јануари да го донесе Цеск Фабрегас во своите редови. Според информациите Милан за тоа спрема ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Како што пишува реномираниот „Кориере дело Спорт“ одделот кој е задолжен за трансфери во Милан веќе размислува на јаунарскиот преоден рок. Најново име кое се ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Во неделата навечер, славниот Аргентинец стана првиот фудбалер кој успеал да запише 150 асистенции во Ла Лига. Засега Меси застана на 151 успешно додавање за ...
  сите 40 | | | веќе видена