Цеца

  во

  Претседателот на Русија, Владимир Путин денеска е во посета на Србија. По слетувањето на белградскиот аеродром го дочека претседателот на Србија, Александар ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Претседателот на Русија Владимир Путин стигна денес во во посета на Србија. По слетување на белгратскиот аеродром го пречекал претседателот на Србија ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Претседателот на Русија, Владимир путин денеска е во посета на Србија. По слетувањето на белградскиот аеродром го дочека претседателот на Србија, Александар ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Претседателот на Русија, Владимир путин денеска е во посета на Србија. По слетувањето на белградскиот аеродром го дочека претседателот на Србија, Александар ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин денеска пристигна во Србија. По слетувањето на белградскиот аеродром, тој беше пречекан од српскиот претседател Александар ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша пред две ипол години ја критикуваше својата колешка Северина поради нејзиниот порно скандал, а во моментов и таа се соочува со нешто слично, но ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Скандалот со голите фотографии на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш никако да престане. Поддршката Карлеуша ја добива од сите страни, а овој ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Денеска на новите гробишта во Белград одржан е помен на покојниот командант на Српската доброволна гарда Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој е убиен пред 19 години во ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Денеска се навршуваат 19 години од смртта на сопругот на Цеца, Жељко Ражнатовиќ Аркан кој беше убиен. Точно пред 19 години беше убиен командантот на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Многумина обожаватели се љубопитни кога станува збор за иднината на нивните омилени пејачи, според наводите на астрологот Велимир Ремиќ, за најголемите ѕвезди ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Наследничката на Цеца Ражнатовиќ решила на своите следбеници да им се покаже во елегантно издание.Анастасија Ражнаовиќ направила трансформација во својот ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Освен поинаквиот моден стил, шминка и фризура, пејачката на оваа фотографија има и значително помалку естетски корекции. Погледнете и уверете се и самите: ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Светлана Цеца Ражантовиќ и Јелена Карлеуша со години водат војна, а неколку пати досега се тужеа една со друга и завршија на суд. Сепак, постои една песна која ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Светлана Ражнатовиќ како и секоја вистинска мајка секогаш го подржува својот син во неговата одлука.Вељко Ражнатовиќ во јуни би требал да застане на лудиот ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Познатите српски пејачки Цеца и Карлеуша веќе со години водат „војна“ поради која често се среќаваат на суд. Сите знаат дека тие две не се во добри односи, но ...
  сите 13 | | | веќе видена

  И овој јануари како и претходните од 2000 година ќе остане меѓу најтажните за фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ и нејзиното семејство. Секоја година таа и своите ...
  сите 14 | | | веќе видена