Бундеслигата

  во

  Брентфорд – Лидс (18.15 часот) Лидс веќе не е во ситуација да размислува за поинаков исход освен победа. Брентфорд нема шанси да се пласира во баражот за ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Екипата на Борусија Дормунд нема намера така лесно да се откаже од титулата во Бундеслигата, а најдобар доказ за тоа е денешното издание на гостувањето кај ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Лидерот во Бундеслигата, тимот на Баерн Минхен попладнево потешко од очекувањата славеше победа против тимот на Волфсбург со 1-0 и ја задржа челната позиција ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Лидерот во Бундеслигата, тимот на Баерн Минхен попладнево потешко од очекувањата славеше победа против тимот на Волфсбург со 1-0 и ја задржа челната позиција ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Составот на Баерн Минхен дојде до тешка, но супер значајна победа над Вердер Бремен од 1-0 во денешната средба од 30. коло во првата лига на Германија. ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Пред секој викенд BetAdria.com ви дава совети за најдобрите фудбалски мечеви што ќе се играат и ви нуди одлични коефициенти за тие натпревари во BetAdria ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Манчестер сити – Тотенхем (13.30 часот) Манчестер сити ќе има експресна шанса за реванш, откако двете екипи одиграа луд реванш меч во Лигата на шампионите, а ...
  сите 3 | | | веќе видена