Будуќност

  во

  Фудбалерите на Академија Пандев, Македонија Ѓoрче Петров и Шкупи ќе ја претставуваат Македонија во квалификациите за пласман во Лига Европа, три состави кои ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Академија Пандев, Македонија Ѓoрче Петров и Шкупи ќе ја претставуваат Македонија во квалификациите за пласман во Лига Европа, три состави кои ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Денеска во Нион, со почеток во 14.30 часот ќе се изврши извлекувањето на двојките за првото квалификациско коло од Лигата на шампионите, а македонскиот шампион ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Академија Пандев, Македонија Ѓoрче Петров и Шкупи ќе ја претставуваат Македонија во квалификациите за пласман во Лига Европа, три состави кои ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Од УЕФА направија скратување на групите за ждрепката која треба да се одржи утре напладне, ниту еден наш претставник во второто по ранг европско клупско ...
  сите 101 | | | веќе видена

  УЕФА ги објави потенцијалните противници за македонските екипи во Лига Европа, а според имињата на тимовите може да се заклучи дека не се премногу атрактивни ...
  сите 102 | | | веќе видена

  Нашите претставници во квалификациите од Лига Европа ги дознаа своите можни противници во пресрет на ждрепката. Утре во Нион ќе се одржи ждрепката за првото ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ждрепка во Нион. ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ждрепка во Нион. ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Убаво е чувството кога знаете дека сте победиле шампион на НБА, и тоа двапати, а токму тоа му се случува на српскиот тренер Мирослав Николиќ. Популарниот Мута ...
  сите 49 | | | веќе видена