Бромвич Албион

    во

    Репрезентативецот на Република Ирска, Џејмс МекКлин, и оваа година во дресот на Стоук Сити нема да го носи специјалниот црвен цвет на својот дрес, со кој ...
    сите 31 | | | веќе видена