Бриж

  во

  За среќа , ниеден од учениците не е повреден , зашто успеале на време да избегаат од запалениот автобус. Огнот избувнал од надвор и автобусот се запалил додека ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Бајер Леверкузен, Ред Бул, Зенит, Динамо, Арсенал, Бетис, Виљареал, Ајнтрахт, Генк, Севиља, Динамо Киев и Челси се носители на ждрепката во елиминациската фаза ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Извлечени двојките за нокаут-рундата во Лигата на шампионите и Лига Европа Во седиштето на УЕФА во Нион, попладнево беа извлечени двојките за осминафиналето во ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Попладнево во Нион освен ждрепката за осминафиналето на Лигата на шампионите беа извлечени паровите за шестнаесетфиналето во Лигата на Европа. Нашите ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Денеска беа извлечени двојките од 1/16 финалето во Лигата на Европа. Најинтересен натпревар се очекува да биде оној меѓу Лацио и Севиља. Од другите поинтересни ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Попладнево во Нион освен ждрепката за осминафиналето на Лигата на шампионите беа извлечени паровите за шестнаесетфиналето во Лигата на Европа. Нашите ...
  сите 19 | | | веќе видена