Бритни Спирс

  во

  Мајли Сајрус го објави новиот спот за песната “Mother’s Daughter” во кој носи низа храбри аутфити, но еден особено ѝ “падна во очи” на јавноста. Станува збор ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Славната пејачка Бритни Спирс овие денови е вистински хит низ целиот свет откако сподели најобична фотографија на која позира со нејзините нозе.За време ...
  сите 3 | | | веќе видена

  За да оздрави од психичиот стрес кој го доживеа на пролет, Бритни Спирс одмара на еден егзотичен остров. Пејачката објави неколку фотографии од својот одмор, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Славната пејачка Бритни Спирс се присетила на неодамнешниот одмор на рајскиот остров Туркс, каде што „побегнала“ од своите проблеми, а секако фотографијата би ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Светски познатата пејачка Бритни Спирс со фотографија од прстите на нозете покрена расправа на својот Инстаграм. Меѓу фотографиите од одморот, односно ...
  сите 5 | | | веќе видена

   Чие искуство траело само една минута? На кои неспоиви ѕвезди флертот им започнал со порака, а немало никаква страст кога се виделе во живо? Од кого ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Децата родени летотот во 1999-та година, полнат 20 години, и тоа дефинитивно не се повеќе деца. Времето поминува, десет години се постари од 2009-та и дваесет ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Судот во Лос Анџелес изрекол петгодишна мерка забрана за поранешниот менаџер на Бритни Спирс, да ѝ се приближи рок од пет години, пишува американското списание ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Американските папараци знаат како да си ја завршат работата, ја наоѓаат целта и директно „пукнаат“ во неа. Овој пат на мета на медиумите беше пејачката Бритни ...
  сите 5 | | | веќе видена