Бритни Спирс

  во

  Поп пејачката Бритни Спирс, во рамки на концертот во Блекпул, направи евтина, а сепак лоша грешка, поради што беше исвиркана од публиката. На концертниот ...
  | | веќе видена

  Славната пејачка Бритни Спирс на својот настап во Блекпул направила гаф кој нејзините фанови ќе го паметат целиот живот. Имено пејачката на својата турнеа пред ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Дури и најобичната работа може да добие вртоглаво висока вредност ако била искористена од славна личност. Направивме селекција од 8 чудни, па дури и бизарни ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Американската пејачка Бритни Спирс викендов одржа концерт во лондонската О2 арена. Пејачката на себе носеше црн градник, долна облека и чорапи до колената. ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Кога легендарниот текстописец Макс Мартин ѝ ја пуштил демо верзијата на „... Baby One More Time “, Бритни Спирс веднаш знаела дека песната ќе стане хит. Но, ...
  сите 3 | | | веќе видена

   Мерлин Монро без шминка, Ким Кардашијан на 17 години и Мадона со темна коса... Дали сте ги виделе овие ретро фотки од познатите? Гледањето на стари ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Некои им го ползат јазикот, други им истураат сок, а трети дури и им ги крадат камерите... Ѕвездите при средбите со папараците се непредвидливи. Изгледа ...
  сите 2 | | | веќе видена