Бритни

  во

  Предизвикот „10YearChallenge“ и понатаму владее на социјалните мрежи. Во рамките на овој предизвик, многумина објавуваат свои фотографии постари од 10 години и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Пејачката Бритни Спирс ќе направи „пауза од работата на неопределено време“ за да може да му се посвети на нејзиниот болен татко, рече нејзината портпаролка. ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ниту планетарно познатите личности не размислуваат премногу пред да дадат изјави и потоа тие звучат навистина смешно. Но, има и такви кои толку многу ќе Ве ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Тажна вест за обожавателите … Пејачката Бритни Спирс ќе направи „пауза од работата на неопределено време“ за да може да му се посвети на нејзиниот болен татко, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Ирскиот актер Колин Фарел, во последните неколку години не е толку активен како на филмското платно, така и на црвениот тепих. Но, некогаш ситуацијата била ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ниту планетарно познатите личности не размислуваат премногу пред да дадат изјави и потоа тие звучат навистина смешно. Но, има и такви кои толку многу ќе Ве ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во текот на еволуцијата човекот се стекнал со способноста да сака. Има и зошто – без победата на љубовта над рациото животот би бил здодевен, но и поопасен. На ...
  | | веќе видена

   Токсичното детство полно со злоупотреба, мајката што ја терала да работи од најмлади години и ѝ ги трошела парите и таткото алкохоличар се поплочениот пат ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Бритни на својот Инстаграм профил ги објасни причините за оваа своја одлука: „Не знам од каде да почнам, ова е многу тешко за мене. Нема да го изведам моето ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Пејачката Бритни Спирс ги разочара фановите со изјавата дека ќе направи пауза со кариерата на неодредено време и го откажа шоуто „Domination“ во Лас Вегас. ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Американската пејачка Бритни Спирс ги одложи концертите во Лас Вегас и другите планирани обврски за да се фокусира на здравјето на нејзиниот татко. Оваа ...
  сите 6 | | | веќе видена

   Многумина не ја гледаат клептоманијата како ментално нарушување, туку како уште една лоша навика, но всушност грешат. Клептоманијата (за многумина позната ...
  сите 2 | | | веќе видена