Бред

  во

  Објавен е првиот трејлер за долго очекуваниот филм Квентин Тарантино „Беше еднаш во Холивуд“ (Once Upon a Time in Hollywood), во кој главните улоги ги играат ...
  сите 11 | | | веќе видена

  „Once Upon A Time In Hollywood“ е деветти по ред филм на славниот режисер Квентин Тарантино кој одамна негува статус на легендарно режисерско име во филмскиот ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Уште од најавата дека Квентин Тарантино ќе прави филм со Леонардо Дикаприо и Бред Пит, јавноста со нетрпение го очекуваше првото видео, а секако и комплетното ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Принцот Чарлс (70) , наследник на британската круна, за прв пат по 40 години е фатен папарацо на плажа на Карибите, заедно со сопругата Камила (71). Двојката е ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Анџелина Џоли со нејзините четири деца се појави на премиерата на еден филм, а веднаш потоа сите почнаа да коментираат за нејзиниот изглед. Таа се појавила во ...
  сите 9 | | | веќе видена