Бред

  во

  Кога во фервруари оваа година, конечно признаа дека на нивниот 2-годишен брак му дошло крајот, не беше многу иненадувачки, особено поради фактот дека постојано ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кога во фервруари оваа година, конечно признаа дека на нивниот 2-годишен брак му дошло крајот, не беше многу иненадувачки, особено поради фактот дека постојано ...
  сите 3 | | | веќе видена

  26-годишната Карлота Магјорана е новата Мис Италија. Таа ја освои оваа трка од 32 натпреварувачи, и беше емитувана директно на италијанската телевизија La ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Холивудските ѕвезди Леонардо Дикаприо и Бред Пит продолжуиваат со снимањето на филмот „Беше еднаш во Холивуд“ – најновото остварување на култниот режисер ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Имено, на сите ни е познато дека замрзнатата дма на модната индустрија беше пејачка и членка на бендот Spice girls, но детаљот кој ретко кој го знае е дека во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Љубовта на децата кон родителите е голема како и нивната кон нив, па понекогаш разделбата, како во случајот на разводот помеѓу Ангелина Џоли и Бред Пит (кои ...
  сите 18 | | | веќе видена

  И таков каков што е, на изглед сув и безживотен, метузалемот е осуден на некаква „вечност“, да преживува и надживува и да го премолчува кодот на својата ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Blind Melon е американски рок бенд формиран во Лос Анџелес, Калифорнија од двајца музичари од Мисисипи и еден од Индијана. Тие се најдобро познати по хитовите ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Актерката Анџелина Џоли, во друштво со своите деца уживала на планинарење, а можете и сами да забележите дека таа е преслаба. Анџелина на планинарење со своите ...
  сите 8 | | | веќе видена