Бранко

  во

  Една мала група луѓе, класични дијаболи во еден паничен рикошет, типчиња хиперактивни на социјалната мрежа Фејсбук и на еден од нашите најопскурни парапортали, ...
  | | веќе видена

  – Не верувам дека Груевски избегал без помош од власта на Заев и Ахмети. Не мислам дека е тоа можно. Е сега не сакам да верувам дека Заев и Ахмети му ...
  | | веќе видена | слични

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се сретна со граѓаните во општина Илинден. Тој рече дека истиот Зоран Заев еднаш аболиран од Бранко ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Претседателскиот кандидат поддржан од ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска вечерва на митинг во општина Центар изјави дека „политичарите и менаџерите на оваа власт ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Силјановска удри врз власта од 90-тите, каде беше министер во тоа време Претседателскиот кандидат поддржан од ВМРО-ДПМНЕ, Годрана Сиљановска Давкова има митинг ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари средба со граѓаните во општина Илинден. -Истиот тој Зоран Заев еднаш аболиран од Бранко ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски,во четвртокот оствари средба со граѓаните во скопската општина Илинден, од каде што порача дека ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Претседателскиот кандидат поддржан од ВМРО-ДПМНЕ, Годрана Сиљановска Давкова има митинг во општина Центар. „30 години сме закопани во транзицијата, никако да ...
  сите 102 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари средба со граѓаните во општина Илинден. -Истиот тој Зоран Заев еднаш аболиран од Бранко ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, се сретна со граѓаните во општина Илинден. Тој рече дека истиот Зоран Заев еднаш аболиран од Бранко ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Кандидатот за претседател од редовите на СДСМ, Стево Пендаровски, гостуваше во емисијата на Жарко Димитриоски, Еден на Еден, која ќе се емитува во недела. Од ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари средба со граѓаните во општина Илинден. Тој изјави пред присутните дека актуелниот премиер на ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, се сретна со граѓаните во општина Илинден. Тој рече дека истиот Зоран Заев еднаш аболиран од Бранко ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Џулијан Асанж, основачот на Викиликс, е уапсен во еквадорската амбасада во Лондон каде 7 години, преку одобрен политички азил, беше засолнет од притвор поради ...
  сите 331 | | | веќе видена