Брага

  во

  Посетата на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг се случува на помалку од осум месеци после претходниот негов престој во Скопје. Ако во јануари со ...
  сите 311 | | | веќе видена

  Посетата на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг се случува на помалку од осум месеци после претходниот негов престој во Скопје. Ако во јануари со ...
  сите 312 | | | веќе видена

  Посетата на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг се случува на помалку од осум месеци после претходниот негов престој во Скопје. Ако во јануари со ...
  сите 308 | | | веќе видена

  Посетата на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг се случува на помалку од осум месеци после неговиот претходен престој во Скопје. Ако во јануари со ...
  сите 223 | | | веќе видена

  Посетата на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг се случува на помалку од осум месеци после претходниот негов престој во Скопје. Ако во јануари со ...
  сите 224 | | | веќе видена

  Посетата на генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг се случува на помалку од осум месеци после претходниот негов престој во Скопје. Ако во јануари со ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Во третото коло од најсилното албанско првенство составот на Партизани на домашен терен со 1:0 го совлада Кастриоти. Стрелец на единствениот гол беше Јасир ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Македонскиот репрезентативен голман не беше во составот на Химнастик Тарагона за првиот натпревар од новата сезона во Сегунда. Воедно и тренерот на овој клуб ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Бордо, 17. август 2018 (ИНПРЕС) – Норвешкиот шампион Розенборг со 3:0 го совлада ирскиот Корк сити, за да се пласира во баражот за пласман во групи во Лига ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Реализаторско шоу на Иван Тричковски во дресот на АЕК Ларнака, гол и на Даниел Аврамовски за љубљанска Олимпија. Кипарскиот тим го декласира Штурм со 5:0 во ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Норвешкиот шампион Розенборг со 3:0 го совлада ирскиот Корк сити, за да се пласира во баражот за пласман во групи во Лига Европа, каде што ќе се судри со ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Вчеравечер се одираа 34 натпревари од третото квалификациско коло од Лигата на Европа, во кој имаше неколку изненадувања. Силниот Зенит Санкт Петербург беше ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Вчеравечер се одираа 34 натпревари од третото квалификациско коло од Лигата на Европа, во кој имаше неколку изненадувања. Силниот Зенит Санкт Петербург беше ...
  сите 57 | | | веќе видена