Божиќ

  во

  Бизарна расправа која ја воделе татко и син во трање од 20 минути, завршила трагично кога таткото испукал два куршуми во градите на несреќното момче. Енди Смит ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Бизарна расправа која ја воделе татко и син во траење од 20 минути, завршила несреќно кога таткото испукал два куршуми во градите на несреќното момче. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Руски дипломати одржале тајни разговори минатата година во Лондон, со луѓе кои се блиски до Жулијан Асанж, за да проценат дали би можеле да му помогнат да ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Пеги Харис од Вернон, Тексас (САД), се омажила за своето момче Били во далечната 1944 година. Тие уживале во бракот само 6 недели бидејќи Били бил регрутиран ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Уште само 3 неработни денови за сите граѓаните остануваат до крајот на оваа година. Првиот неработен ден ќе биде за денот на народното востание 11 октомври ...
  сите 14 | | | веќе видена

   Без оглед на сета слава и богатство, некои познати парови едноставно немаат желба, или, пак, категорично се против идејата своите наследници да ги ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Здружение за заштита на животни „АНИМА МУНДИ“ пренесува сведоштво на еден посетител на Вардариште и серија фотографии објавени на Фејсбук, со кои се повикуваат ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Здружение за заштита на животни „АНИМА МУНДИ“ пренесува сведоштво на еден посетител на Вардариште и серија фотографии објавени на Фејсбук, со кои се повикуваат ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Здружение за заштита на животни „АНИМА МУНДИ“ пренесува сведоштво на еден посетител на Вардариште и серија фотографии објавени на Фејсбук, со кои се повикуваат ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Здружение за заштита на животни „АНИМА МУНДИ“ пренесува сведоштво на еден посетител на Вардариште и серија фотографии објавени на Фејсбук, со кои се повикуваат ...
  сите 6 | | | веќе видена

  И покрај трите бремености што ги имаше, Кејт Мидлтон успеа да ја зачува витата фигура, а после секоја од нив, таа во рекорден рок ја вратила својата линија. За ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Додека сите сакаат да се иселат од тука и да пронајдат подобар живот некаде во странство, на Ирина и се случува нешто сосема поинакво. Си ја сака родната земја ...
  сите 3 | | | веќе видена