Бош

  во

  Една година после почетокот на тестирањето во Мерцедес Бенз музејот во Штутгарт, Дајмлер и Бош го отворија својот прв Автоматски паркинг пилот во кинескиот ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Една година по почетокот на тестирањето во Мерцедес Бенз музејот во Штутгарт, Дајмлер и Бош го отворија својот прв Автоматски паркинг пилот во кинескиот главен ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Хепи викенд продажна акција во Нептун! Од 17-20 август, до 48 рати без камата со хепи кредитот или до 24 рати без камата со кредитните картички (на НЛБ Банка, ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Авто-мото индустријата напредува со огромна брзина. Светските компании секојдневно се во потрага по начини за да го подобрат и олеснат искуството на возачите, ...
  сите 4 | | | веќе видена