Борац

    во

    Филип Ристовски е едно од првите зимски засилувања за прволигашот Шкупи, екипа која доби одличен десен бек и член на златната генерација младинци која сигна до ...
    сите 10 | | | веќе видена

    Денот кој ќе го памети целиот свој живот, денот кога доби син, тренерот на МЗТ Скопје Ѓорѓи Кочов не го комплетираше и со победа на гостувањето во Чачак. Иако ...
    сите 31 | | | веќе видена