Бојко

  во

  До 15 јануари, возачите нема да бидат казнувани доколку на патиштата во Бугарија се движат без вињетки. Електронската набавка и наплата на патарина, имаше ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Актерот Сашо Тасевски на својот Фејсбук профил објави статус во кој пишува дека СДСМ на претседателски избори ќе загуби и наброја осум начини како кандидат од ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Актерот Сашо Тасевски на својот Фејсбук профил објави статус во кој пишува дека СДСМ на претседателски избори ќе загуби и наброја осум начини како кандидат од ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Пет градови во Македонија денеска тешко дишат. Високо загадени се Тетово, Куманово, Скопје, Струмица и Гостивар. Вечерва Скопје е 9 најзагаден град во ...
  сите 4 | | | веќе видена