Богдановиќ

  во

  Кирил Барбареев универзитетски професор на Факултетот за образовни науки при Универзитетот „Гоце Делчев“-Штип е прогласен за Амбасадор на најдобрите наставници ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Кирил Барбареев универзитетски професор на Факултетот за образовни науки при Универзитетот „Гоце Делчев“-Штип е прогласен за Амбасадор на најдобрите наставници ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Сите зимски тераси на кафулињата и рестораните на улица Аминта Трети (Ленинова) ќе се уриваат бидејќи се нелегални. Општина Центар им доставила допис на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Кирил Барбареев, универзитетски професор на Факултетот за образовни науки при Универзитетот „Гоце Делчев“-Штип, е прогласен за Амбасадор на најдобрите ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Кирил Барбареев универзитетски професор на Факултетот за образовни науки при Универзитетот „Гоце Делчев”-Штип е прогласен за Амбасадор на најдобрите наставници ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Кирил Барбареев универзитетски професор на Факултетот за образовни науки при Универзитетот „Гоце Делчев“-Штип е прогласен за Амбасадор на најдобрите наставници ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Кирил Барбареев, универзитетски професор на Факултетот за образовни науки при Универзитетот „Гоце Делчев“ од Штип, е прогласен за амбасадор на најдобрите ...
  сите 15 | | | веќе видена

  По повод празнувањето на Стара нова година, градоначалникот на општина Центар, Саша Богдановиќ ги изненади децата од Дневниот центар за церебрална парализа со ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Разорниот земјотрес од 1963 година и пресудил на зградата на УКИМ каде моментално се наоѓа паркингот спроти хотелот „Холидеј ин“. Токму таа зграда морала да ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Градоначалникот на општина Центар, Саша Богдановиќ заедно со амбасадорот на Република Чешка, Мирослав Томан и претставници од Сојузот на борци на Центар, ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Сакраменто игра исклулително променливо оваа сезона и постојано се наоѓа во близина на местата кои водат во НБА плејофот, а сега после подолго време успеа да ...
  сите 113 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Детроит го изненадија Лос Анџелес Клиперс и триумфираа со 109-104, а блескава партија имаше и Богдановиќ против Шарлот. Гостите од Мичиген ги ...
  сите 113 | | | веќе видена

  Детроит ги изненади Клиперси во Лос Анџелес и триумфираше со 109:104 во еден од најинтересните натпревари во НБА понудата синоќа. Најдобар кај победниците беше ...
  сите 113 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Сакраменто славеа против Шарлот со 104-97 во еден од синоќешните дуели во НБА лигата, благодарение на одличната партија на српскиот ...
  сите 113 | | | веќе видена

  Градоначалникот на општина Центар Саша Богдановиќ, заедно со вработените во општинската администрација на семејства со висок социјален ризик, деновиве им ...
  сите 4 | | | веќе видена