Бобан

  во

  Дебреше обвиено во црно. Денеска им беше кажано последното збогум на Раметула Абдурахими и Валдете Хамити. Илјадници граѓани се собраа во гостиварско Дебреше ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Дебреше обвиено во црно. Денеска им беше кажано последното збогум на Раметула Абдурахими и Валдете Хамити. Илјадници граѓани се собраа во гостиварско Дебреше ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Дебреше обвиено во црно. Денеска им беше кажано последното збогум на Раметула Абдурахими и Валдете Хамити. Илјадници граѓани се собраа во гостиварско Дебреше ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Дебреше обвиено во црно. Денеска им беше кажано последното збогум на Раметула Абдурахими и Валдете Хамити. Илјадници граѓани се собраа во гостиварско Дебреше ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Шестмина пацинети се уште се во тешка состојба, четворица од се на КАРИЛ со тешки повреди во абодменот, повреди на глава, а на 20-годишната девојка имаше ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Македонија и денеска тагува по прерано згаснатите животи во катастрофалната автобуска несреќа кај Карпалак која се случи на 13 февруари доцна попладнето. Ова ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Македонија и денеска тагува по прерано згаснатите животи во катастрофалната автобуска несреќа кај Карпалак која се случи на 13 февруари доцна попладнето. Ова ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Денеска во ГОБ 8-ми Септември од повредените пациенти во сообраќајната несреќа се лекуваат 28 а шестмина ќе бидат пуштени на домашно лекување. Од вкупниот број ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Познат е идентитетот на 14 патници кои го загубија животот во вчерашната автобуска несреќа кај Карпалак. Раметула Абдураими, единец во семејството Абдураими ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Четиринаесет животи однесе автобусот на смртта на патот Скопје-Тетово кај селото Ласкарци, кога излета од патот, ја проби оградата, влета на стариот пат и ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Познат е идентитетот на 14 патници кои го загубија животот во вчерашната автобуска несреќа кај Карпалак. Македонија тагува по прерано згаснатите животи. Ова се ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Селекторот на машката кошаркарска репрезентација на Македонија, Јорданчо Давитков го објави на играчи на кои ќе смета за последниот натпревар од ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Увидот на местото на несреќата кај Ласкарци траеше цела ноќ и речиси цел ден вчера, а потоа автобусот е кренат и однесен во депо каде машински инжењери го ...
  сите 62 | | | веќе видена