Боб

  во

  Благодарение на надградбите на американските нуклеарни системи извршени за време на мандатот на Барак Обама и неодамнешните промени во протоколот на Пентагон, ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Стилистите ја препорачуваат витканата боб-фризура како најхит за оваа сезона. „Ако сакате да сте ин, времето за промени е сега, пред студените денови“, велат ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Актерката Кејти Холмес, за црвениот тепих често бира раскошни креации, но вреча ѝ останала верна на класиката. И добро што го направила тоа, бидејќи успеала да ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Сара Мејс е една од малкуте естрадни уметници кои под ниеден услов не престануваат со пријатни изненадувања. Таа неуморно работеше за време на бременоста, а ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Сара Мејс е една од малкуте естрадни уметници кои под ниеден услов не престануваат со пријатни изненадувања. Таа неуморно работеше за време на бременоста, а ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Новата книга на Боб Вудворд, прославениот новинар на "Washington Post" кој учествувал во разоткривањето на аферата "Watergate", открива уште еден многу ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Новата книга на Боб Вудворд, прославениот новинар на "Washington Post" кој учествувал во разоткривањето на аферата "Watergate", открива уште еден многу ...
  сите 33 | | | веќе видена