БМВ

  во

  Семејството на грчкиот државјанин Ставрос Г., кој на почетокот на јануари со својот автомобил удри во камион кој истурал сол на автопатот Миравци-Демир Капија, ...
  | | веќе видена

  Поминаа точно пет години откако јапонскиот производител на автомобили со концептот ФТ-1 ја најави новата генерација на Супра. Продукцискиот модел се ослонува ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Гостиварската полиција и ноќеска лиши од слобода лица кај кои била пронајдена марихуана. Ваквите акции на полицијата на подрачјето на Гостивар зачестија од ...
  сите 109 | | | веќе видена