Блискиот

  во

  Францускиот претседател, Емануел Mакрон за време на своето обраќање денеска се присети на Првата светска војна и нејзините жртви, нагласувајќи дека историјата ...
  сите 244 | | | веќе видена

  Францускиот претседател, Емануел Mакрон за време на своето обраќање денеска се присети на Првата светска војна и нејзините жртви, нагласувајќи дека историјата ...
  сите 244 | | | веќе видена

  Денеска има закани дека историјата ни се повторува , а тоа е одговорност на лидерите собрани во Париз , кои треба на нашите деца да им пренесат ,, свет закој ...
  сите 244 | | | веќе видена

  Францускиот претседател, Емануел Mакрон за време на своето обраќање денеска се присети на Првата светска војна и нејзините жртви, нагласувајќи дека историјата ...
  сите 244 | | | веќе видена

  Францускиот претседател, Емануел Mакрон за време на своето обраќање денеска се присети на Првата светска војна и нејзините жртви, нагласувајќи дека историјата ...
  сите 244 | | | веќе видена

  Турција на неколку адреси испратила тонски записи за убиството на новинарот Џемал Кашогли. Тие според Турција, сведочат за убиството на критички настроениот ...
  сите 154 | | | веќе видена

  Иако во реалното шоу „Задруга 2“ важеа за омилен пар, по напуштањето на имотот се случи крај меѓу љубовта на Станија Добројевиќ и Владимир Томовиќ. Тој поради ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Министерката за правда, Рената Дескоска, денеска се сретна со високи претставници на американското Министерство за правда. Како што информираат од ресорното ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Бројот на жртвите од тројниот бомбашки напад во главниот град на Сомалија, Могадишу, се зголеми на 26 цивили и шестмина терористи, соопшти денеска полицијата. ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Министерката за правда, Рената Дескоска, денеска се сретна со високи претставници на американското Министерство за правда.Како што информираат од ресорното ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Министерката за правда, Рената Дескоска, денеска се сретна со високи претставници на американското Министерство за правда. Како што информираат од ресорното ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Најмалку 13 цивили и шестмина терористи се убиени кога три автомобил-бомби експлодираа во близина на хотел во главниот град на Сомалија, Могадишу, соопшти ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Министерката за правда, Рената Дескоска, денеска се сретна со високи претставници на американското Министерство за правда. Како што информираат од ресорното ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Министерката за правда, Рената Дескоска, денеска се сретна со високи претставници на американското Министерство за правда. Како што информираат од ресорното ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Министерката за правда проф. Рената Дескоска денеска се сретна високи претставници на американското Министерство за правда, заменик-директорот на Канцеларијата ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Најмалку 17 лица загинаа откако три автомобил-бомби експлодираа пред хотел во главниот град на Сомалија, Могадишу. Шефот на полицијата Мохамед Хусеин изјави ...
  сите 14 | | | веќе видена