Блер

  во

  Забавна колумна, нема што. Оваа лево. И сега јас треба да дебатирам со неа. Среќа што јас ќе дебатирам, а не Стево Пендаровски. Ќе се намачеше. Просто е ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Страшо Ангеловски “Ако на 30 години не си либерал – немаш срце, Ако на 40, се уште си либерал – немаш мозок“ Винстон Черчил Со децении наназад човештвото е ...
  | | веќе видена

  Денеска е 1-ви април, Денот на шегата. Вистинското потекло на првоаприлските шеги не е утврдено, но сигурно е дека многумина лесно наседнуваат на нив. Ова би ...
  | | веќе видена

  Актерката Селма Блер, која боледува од мултипла склероза, вели дека глумецот Мајкл Џеј Фокс ѝ е многу голема поддршка во борбата со неизлечливата болест. ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Филмската и телевизиска актерка Селма Блер пред неколку месеци ја сподели тажната вест со јавноста дека страда од неизлечлива болест и дека сè потешко се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Филмската и телевизиска ветеранка Селма Блер се појави за првпат во јавноста во февруари на доделувањето на Оскарите, откако минатиот октомври се појави ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Филмската и телевизиска ветеранка Селма Блер се појави за првпат во јавноста во февруари на доделувањето на Оскарите, откако минатиот октомври се појави ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Денеска е 1-ви април, Денот на шегата. Вистинското потекло на првоаприлските шеги не е утврдено, но сигурно е дека многумина лесно наседнуваат на нив. Ова би ...
  | | веќе видена

  На денешен ден во 1902 година Загинал Методи Патчев, македонски револуционер, учесник во македонското револуционерно движење, член, раководител и војвода на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Блер хаус – наполни 195 години, а како да не старее. Не е потребно ниту трошка шминка да се прикријат годините што оставиле трага врз куќата на претседателот ...
  | | веќе видена

  Блер хаус – наполни 195 години, а како да не старее. Не е потребно ниту трошка шминка да се прикријат годините што оставиле трага врз куќата на претседателот ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Гласот на Америка Блер хаус – наполни 195 години, а како да не старее. Не е потребно ниту трошка шминка да се прикријат годините што оставиле трага врз куќата ...
  сите 3 | | | веќе видена