Битола

  во

  На првата Седница на Централниот одбор на Социјалдемократската младина на Македонија (СДММ), која се одржа денеска, беа избрани новите тела и органи на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 813 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот, ...
  сите 567 | | | веќе видена

  По извештаите на болниците кои пристигнуваат во Министерството за здравство на дневна основа, во болницата во Битола се хоспитализирани 73 пациенти позитивни и ...
  сите 567 | | | веќе видена

  Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 813 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот, ...
  сите 567 | | | веќе видена

  Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 813 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот, ...
  сите 567 | | | веќе видена

  Завршија првите полувремиња од денешните пет меча во 13.коло во ПМФЛ. Струга ТЛ со голот на Ристевски води против Шкендија, дали се надзира првиот сезонски ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 813 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
  сите 567 | | | веќе видена

  Силекс дојде до повеќе од значајна победа од 1-2 на гостувањето против Пелистер во Битола, на тој начин продолжувајќи ја агонијата на „пелистерци“ кои ги чека ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 813 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот, ...
  сите 567 | | | веќе видена

  Струга Трим Лум успеа да го сочува својот бастион и повторно остана непоразена и седми пат по ред на свој терен, по ремито 1:1 денеска со Шкендија. Стружани ...
  сите 78 | | | веќе видена