Билјана Беличанец

  во

  Музичката програма на годинешното 59-то издание на „Охридско лето“ беше заокружена завчеравечер со авторски концерт на великанот на македонската класична ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Музичката програма на годинешното 59-то издание на „Охридско лето“ беше заокружена вчеравечер со авторски концерт на великанот на македонската класична музика, ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Музичката програма на годинешното 59-то издание на „Охридско лето“ беше заокружена вчеравечер со авторски концерт на великанот на македонската класична музика, ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Музичката програма на годинешното 59-то издание на „Охридско лето“ беше заокружена вчеравечер со авторски концерт на великанот на македонската класична музика, ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Музичката програма на годинешното 59-то издание на „Охридско лето“ беше заокружена вчеравечер со авторски концерт на великанот на македонската класична музика, ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Со богатата програма 54. МТФ „Војдан Чернодрински“ што се одржува во Прилеп, денеска донесе промоции на театарска литература. Во Центарот за култура „Марко ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Оптички интернетДржавата подготвува Национален оперативен бродбенд план преку кој се обезбедува брз, широкопојасен интернет за граѓаните и за бизнисот. Тоа ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Депресијата, анксиозноста и најразлични психиолошки нарушувања кај луѓето, за жал, сè почесто со фатални последици. Убиствата и самоубиствата стануваат речиси ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Актерката и активистка Ирена Ристиќ се присети на дружењето со нејзината колешка Билјана Беличанец која во неделата си го одзема животот во својот стан во ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Од чиста љубопитност отворивме да видиме кого следи на facebook бившиот премиер на Република Македонија, Никола Груевски. Груевски следи: Здрава бременост, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Во Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје беше одржана комеморација по повод трагичната смрт на актерката Билјана Беличанец, која беше и поранешна ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Во Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје беше одржана комеморација по повод трагичната смрт на актерката Билјана Беличанец, која беше и поранешна ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје беше одржана комеморација по повод трагичната смрт на актерката Билјана Беличанец, која беше и поранешна ...
  сите 7 | | | веќе видена

  На комеморацијата свои проштални говори имаа претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, претседателката на УЖ Благица  Ласовска, како и поранешната ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Денеска, 10.04.2019 година, во Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје, беше одржана комеморација по повод трагичната смрт на Билјана Беличанец , актерка, ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје, денеска беше одржана комеморација по повод трагичната смрт на Билјана Беличанец, актерка, политичар и поранешна ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Преку цитатат на Шекспир, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Хрисртијан Мицкоски ја опиша Билјана Беличанец на комеморацијата која денеска била оддржана во Белата палата ...
  сите 11 | | | веќе видена