Бијонсе

  во

   Се верува дека за секој од нас постои барем еден двојник во светот. Но, особено интересно е кога ова се случува во светот на славните. Нивната сличност е ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Цел свет зборува за погледот кој Бијонсе ѝ го упати на Никол Куран, сопругата на сопственикот на кошаркарскиот клуб „Warriors“, додека таа го анимирала ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Според последните статистички податоци од престижното списание Forbes, чоколадната убавица и поп ѕвезда од Барбадос, Ријана, официјално е најбогатата жена во ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Селена Гомез ја претекна милијардерката Кајли Џенер, која сега е на второто место. Иако Селена нема најмногу следбеници, победила бидејќи има најмногу кликови. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Сопругата на Џо Лакоба, сопственикот на кошаркарскиот клуб „Голден Стејт Вориорс“, Никол Куран, добила заканувачки пораки на нејзиниот „Твитер“ од страна на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Македонската пејачка Антониа Гиговска по синоќешниот настап со песната на Лара Фаблан Je t’aime влезе во финалето на „Пинкови ѕвездички“. И покрај малата ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Светската пејачка Џенифер Лопез ја доби наградата за модна икона на доделувањето на наградите CFDA. На настанот кој е познат како доделувањето на Оскарите во ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи вчеравечер уживаа во првиот ред на кошаркарскиот натпревар на Голден Стејт Вориорс и Торонто Рапторс. Двете ѕвезди го следеа ...
  сите 4 | | | веќе видена