Бибер

  во

  Неколку дена, едно од најголемите прашања во медиумите беше – дали пејачот Џастин Бибер и Хејли Болдвин, модел, се венчаа или не? И’ додека некои медиуми прво ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Со готвење во една тава, тестенините ќе бидат уште посочни и покремасти бидејќи ќе ги впијат сите вкусови. 1 лажица маслиново масло 4 чешниња лук пилешко 3 дл ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Овој крем од авокадо не само што е вкусен, туку е и богат со хранливи состојки. Можете да го додадете на кришка леб или двопек наутро или пак да го користите ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Холивудскиот актер Алек Болдвин „случајно“ ја објави веста дека неговата ќерка, моделот Хејли Болдвин се венчаше со Џастин Бибер. И додека светот е во шок по ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Обидете се така што во веш машината, во прашокот, ќе додадете неколку лажички мелен бибер или половина шолја сода бикарбона. Сличен ефект се постигнува и со ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Пејачот Џастин Бибер и манекенката Хејли Болдвин прв пат се појавија во јавноста по гласините дека тајно се венчале. Aмериканскиот актер Алек Болдвин во ...
  сите 33 | | | веќе видена