Бибер

  во

  На русокосите оваа нијанса најдобро ќе им прилега! Ако случајно не сте знаеле, пастелната боја повторно ги доживува своите пет минути слава. Само во изминатиот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Откако привлече внимание во јавноста со венчавската со Џастин Бибер, Хејли Болдвин, а сега Бибер одлучи дека нема да остане само со промена на презимето, па се ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Подгответе ја оваа вкусна и богата супа за да си ја стоплите душата во овие студени зимски денови … Потребно е: 250 г шарен грав (може и од конзерва) 300 г ...
  сите 94 | | | веќе видена