Бев

  во

  Холивудската глумица Шерон Стоун откри дека успеала три пати да ја избегне смртта под различни околности: по гром, асфиксија и по мозочен удар. „На 14-годишна ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Снежана Ѓуришик ослабела 21 килиграм така што два месеца пиела само сок од лубеница.Познатата пејачка вели дека оваа необична диета и помогнала кога наеднаш ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Денеска нема да се одржи продолжението на конститутивната седница на новиот парламентарен состав што вчера ја најави претседавачот Талат Џафери. Од Кабинетот ...
  сите 216 | | | веќе видена

  Поранешниот пратеник Павле Богоевски упати отворено писмо до другарите и другарките Албанци по повод денот на потпишување на Рамковниот договор.Во своето ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Поранешниот пратеник Павле Богоевски упати отворено писмо до другарите и другарките Албанци по повод денот на потпишување на Рамковниот договор.Во своето ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Џејдон Санчо, според многумина најдобриот играч на Борусија Дортмунд, конечно проговори за шпекулациите дека летово ќе ги напушти редовите на „милионерите“. ...
  сите 148 | | | веќе видена

  Eдна од главните трансфер теми до сега во преодниот рок беше можниот трансфер на Џејдон Санчо од Борусија Дортмунд во Манчестер Јунајтед. Од Јунајтед долго ...
  сите 148 | | | веќе видена

  Магијата на театарските штици ја носи во себе уште од неговото раѓање, вљубеник во уметноста во чиј тефтер се запишани бројни улоги, секоја одново сработена ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Исповед на несреќна жена која немала поим Породувањето е многу стресен период во животот на повеќето жени, така што една жена барала поддршка и присуство на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Таа имаше силен почеток, но, на крај ја напушти трката со речиси нула поддршка, напиша претседателот на Твитер Претседателот на САД Доналд Трамп рече дека ...
  сите 70 | | | веќе видена

  И покрај големата желба да се пробие благодарение на нејзиниот талент, многу режисери гледале само како да ја изложат Лидија Вукиќевиќ пред камерата. Од таа ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Кога демократскиот претседателски кандидат Џо Бајден за своја потенцијална потпретседателка ја избра Камала Харид, сенаторка од Калифорнија и учесничка во ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Кога демократскиот претседателски кандидат Џо Бајден за своја потенцијална потпретседателка ја избра Камала Харид, сенаторка од Калифорнија и учесничка во ...
  сите 70 | | | веќе видена