Бетмен

  во

  По непреболениот Хит Леџер, фалениот Џек Николсон и помалку пренагласената интерпретација на Џеред Лето, во улогата на Џокер ќе се испроба Хоакин Феникс, и тоа ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Пресудата за 27 април кога се случи насилниот упад во Собранието е напишана на 1056 страници и веќе им се дели на дел од обвинетите, тврдат дел од адвокатите, ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Богдан Илиевски- Бетмен на Фејсбук напиша дека на крај памет не му паднало да бара обештетување од државата додека во затвор има луѓе со 211 години како што ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Приближно два милиона евра од државата побарале помилуваните за 27 април, за адвокатските трошоци што ги направиле за време на судењето, трошоци за одржаните ...
  сите 6 | | | веќе видена

  На крај памет не ми паднало да барам обештетување од државата додека во затвор има луѓе со 211 години неправедна робија, вели Богдан Илиевски- Бетмен во својот ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Приближно два милиона евра од државата побарале помилуваните за 27 април, дознава „А1 он“. Станува збор за адвокатските трошоци за судењето, во кои влегуваат ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Роберт Патисон, кој се прослави во улогата на Едвард Кален во серијалот „Самрак“, ќе биде новиот Бетмен, што го потврди и студиото „Ворнер Брос“. Актерот ќе ја ...
  сите 4 | | | веќе видена