Бешикташ

  во

  ЕХФ ова попладне ги објави имињата на клубовите кои обезбедија директно учество во групната фаза во Лигата на шампионите за наредната сезсона, а сосема ...
  сите 17 | | | веќе видена

  ЕХФ денеска ги објави апликантите за новата сезона во Лигата на шампионите, Вардар како бранител на трофејот е сигурен македонски учесник, а вајлд карта ...
  сите 17 | | | веќе видена

  ЕХФ ова попладне ги објави имињата на клубовите кои обезбедија директно учество во групната фаза во Лигата на шампионите за наредната сезсона, а сосема ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Вицешампионот Работник и освојувачот на Купот на Македонија, Металург, аплицираа до ЕХФ за добивање на вајлд-карта во Лигата на шампионите, но шансите за такво ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Сопственик на ноќен клуб удира вработен, бидејќи не станал кога тој влегол во просторијата. Сведоци тврдат дека не му е првпат да удира вработени ако станат ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Кадетската екипа на Бешикаш (момци родени 2003 година) учествувале на турнир во грчкиот град Родос, а после добро одиграните натпревари, момците повикале ...
  сите 2 | | | веќе видена