Бешикташ

  во

  Лорис Кариус се надева дека повторно ќе брани за Ливерпул откако неговата позајмица во Бешикташ ќе заврши. Англија Кариус имаше кошмарно финале од Лигата на ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Вчера се одиграа 24 натпревари од групната фаза на второто по квалитет фудбалско натпреварување на Стариот континент – Лига Европа. Еден од натпреварите кои ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Комплетирани се натпреварите кои стартуваа во терминот од 18,55 часот, како за потсетување, Партизан во првиот меч за денеска славеше на гостувањето кај Астана ...
  сите 21 | | | веќе видена