Берово

  во

  Левицата не треба да се плаши да ги отвори темите во кои десницата навидум суверено плива. Договорот од Преспа не треба да биде табу тема помеѓу приврзаниците ...
  | | веќе видена

  Вработен во шумска полиција во попладневните часови на 21 јануари во СВР Струмица пријавил дека околу 13.30 часот, на место викано Палазлија, во службениот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Вработен во шумска полиција во попладневните часови на 21 јануари во СВР Струмица пријавил дека околу 13.30 часот, на место викано Палазлија, во службениот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Вработен во шумска полиција во попладневните часови на 21 јануари во СВР Струмица пријавил дека околу 13.30 часот, на место викано Палазлија, во службениот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Вработен во шумска полиција во попладневните часови на 21 јануари во СВР Струмица пријавил дека околу 13.30 часот, на местото наречено Палазлија, во службениот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Времето денеска епроменливо облачно со магла по одделни котлини. И утре времето ќе биде променливо облачно со појава на магла по одделни котлини, и со ...
  сите 187 | | | веќе видена

  Времето денеска ќе биде променливо облачно со магла по одделни котлини. Утринските температури ќе се движат од -6 до нула степени, а дневните од 2 до 10 ...
  сите 187 | | | веќе видена

  Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ Влатко Ѓорчев денеска беше во посета на беровскиот и кривопаланечкиот крај. -Денес бев во Берово, Ратево, Ранковце и Мождивњак ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ Влатко Ѓорчев денеска беше во посета на беровскиот и кривопаланечкиот крај. -Денес бев во Берово, Ратево, Ранковце и Мождивњак (Крива ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Слаб снег утрово провејува во Маврово, а локални врнежи од дожд има во Пелагонија и Повардарието. Во Скопје и Тетово има појава на магла. Како што информират ...
  сите 187 | | | веќе видена