Бердих

  во

  Еден ден пред почетокот на третиот овосезонски Гренд слем, Вимблдон, се појавија шпекулации дека Новак Ѓоковиќ има нов тренер. На социјалнит мрежи се појави ...
  сите 118 | | | веќе видена

  Мајами, 19. март 2019 (ИНПРЕС) – Организаторите на Мастерсот во Мајами извршија жребување за турнирот со вкупен награден фонд од 9,3 милиони долари. Новак ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Организаторите на Мастерсот во Мајами извршија жребување за турнирот со вкупен награден фонд од 9,3 милиони долари. Новак Ѓоковиќ како носител, ќе биде ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Организаторите на Мастерсот во Мајами извршија жребување за турнирот со вкупен награден фонд од 9,3 милиони долари. Новак Ѓоковиќ како носител, ќе биде ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Организаторите на Мастерсот во Мајами извршија жребување за турнирот со вкупен награден фонд од 9,3 милиони долари. Новак Ѓоковиќ како носител, ќе биде ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Поранешниот двократен гренд слем шампион, Марат Сафин никогаш не се воздржувал да го каже своето мислење за состојбата на модерниот тенис, и сега во интервју ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Поранешниот двократен гренд слем шампион, Марат Сафин никогаш не се воздржувал да го каже своето мислење за состојбата на модерниот тенис, и сега во интервју ...
  сите 66 | | | веќе видена