Бенитез

  во

  Претседателот на Парагвај, Марио Абдо Бенитез денеска објави дека неговата земја ги прекинува односите со Венецуела. – Врз основа на своите уставни надлежности ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Италијанските медиуми објавија дека тимот на Барселона е подготвен да плати извонредни 120 милиони евра за да го привлече дефанзивецот на Наполи – Калиду ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Гери Невил беше специјален гостин во отвореното студио на „Скај Спортс“, а покрај тоа што го искажа својот став за Пол Погба и единствениот проблем кој го имал ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Рафаел Бенитез беше пионер меѓу шпанските тренери во Англија, прв го проби мразот со потписот за Ливерпул на 16. јуни 2004 година, а сега стравува да не биде ...
  сите 3 | | | веќе видена