Белград

  во

  Утринава од аеродромот „Никола Тесла” во Белград беа евакуирани 130 патници и пет члена на екипажот од авионот на германската компанија „Луфтханза“ поради ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција е уапсена пред една недела во Белград, поради бавење со проституција. Како што откриваат изворите запознаени со ...
  сите 2 | | | веќе видена

  САД се подготвени да се вклучат во преговарачкиот процес меѓу Белград и Приштина, но тоа не можат да го направат додека двете страни сами не одлучат да му се ...
  сите 45 | | | веќе видена

  САД се подготвени да се вклучат во преговарачкиот процес меѓу Белград и Приштина, но тоа не може да го направат додека двете страни не одлучат да му се вратат ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Утринава од аеродромот „Никола Тесла” во Белград беа евакуирани 130 патници и пет члена на екипажот од авионот на германската компанија „Луфтханза“ поради ...
  сите 53 | | | веќе видена

  САД се подготвени да се вклучат во преговарачкиот процес меѓу Белград и Приштина, но тоа не можат да го направат додека двете страни сами не одлучат да му се ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Српската водителка Деа Ѓурѓевиќ, на која пред неколку месеци автобус ѝ ја откина раката, со години е во складна врска со 20 години постариот колега Младен ...
  сите 7 | | | веќе видена

  САД се подготвени да се вклучат во преговарачкиот процес меѓу Белград и Приштина, но тоа не можат да го направат додека двете страни не одлучат да му се вратат ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Младата женска репрезентација на Србија во кошарка доживеа непријатност на аеродромот „Никола Тесла“ во Белград откако беа евакуирани пред самото полелтување ...
  сите 53 | | | веќе видена