Белград

  во

  Лазиќ треба да помине од 10 до 12 дена, и ќе го чини 7.000 евра.Дарко Лазиќ по излегување од болница оди во специјализирана руска клиника за болести од ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Европската унија како посредник во дијалогот помеѓу Белград и Приштина ќе направи се за наредната година, до крајот на мандатот на шефицата на ЕУ дипломатијата ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Дарко Лазиќ по излегување од болница ќе оди во специјализирана руска клиника за болести за зависности во Земун, како би се одвикнал од кокаин. Пејачот за ова ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Ливерпул пред шест дена беше гостин во Белград каде што доживеа неочекуван пораз од Црвена звезда со 2-0 во Лигата на шампионите. Англискиот тим на ден пред ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Лидерот на Движењето Самоопределување (ВВ) Албин Курти изјави денеска дека Србија не ги мрази само Албанците затоа што се Албанци, „туку и другите зашто не се ...
  сите 6 | | | веќе видена

  „Се слушна кршељње, имаше повеќе удирања. Видокв како автомобил помина на црвено и се судри со трамвај. А, потоа видов мртов човек“, вака еден од очевидците ја ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Лидерот на Движењето Самоопределување (ВВ) Албин Курти изјави денеска дека Србија не ги мрази само Албанците затоа што се Албанци, „туку и другите зашто не се ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Лидерот на Движењето Самоопределување (ВВ) Албин Курти изјави денеска дека Србија не ги мрази само Албанците затоа што се Албанци, „туку и другите зашто не се ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Едно лице загина, а петмина се повредени во тешка сообраќајна несреќа во центарот на Белград, која се случи утрово, кога трамвај излета од шините. Несреќата се ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Во Белград утрово на клупа е пронајдена мртва 25. годишна девојка, која Брзата помош веднаш се обидела да ја реанимира, но залудно. Најверојатно таа зела ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Европската унија како посредник во дијалогот помеѓу Белград и Приштина ќе направи се за наредната година, до крајот на мандатот на шефицата на ЕУ дипломатијата ...
  сите 110 | | | веќе видена