Белград

  во

  Еврокомесарот за проширување, Јоханес Хан на 25 јули ќе допатува во Скопје и ќе се сретне со премиерот Зоран Заев, претседателот Стево Пендаровски и лидерот на ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Еврокомесарот за проширување, Јоханес Хан на 25 јули ќе допатува во Скопје и ќе се сретне со премиерот Зоран Заев, претседателот Стево Пендаровски и лидерот на ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Постара жена на возраст околу 70 години е повредена на станица на аголот на улицата „Јуриј Гагарин“ и д-р Иван Рибар во Белград додека се обидувала да влез во ...
  сите 10 | | | веќе видена

  На почетокот на следната година веб-страниците на Владата и министерствата треба да бидат редизајнирани и унифицирани во насока на поголема транспарентност и ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Еврокомесарот Јоханес Хан кон крајот на следната недела доаѓа во Македонија. Тој од Белград ќе допатува во Скопје каде ќе има средба со најголемите политички ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Постара жена на возраст околу 70 години е повредена на станица на аголот на улицата „Јуриј Гагарин“ и д-р Иван Рибар во Белград додека се обидувала да влез во ...
  сите 10 | | | веќе видена

  На почетокот на следната година веб-страниците на Владата и министерствата треба да бидат редизајнирани и унифицирани во насока на поголема транспарентност и ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Повозрасна жена на околу 80-тина години Љ.П. била тешко повредена повредена на автобуска станица во Белград. Како што пишуваат српските медиуми, автобус ја ...
  сите 10 | | | веќе видена

  На почетокот на следната година веб-страниците на Владата и министерствата треба да бидат редизајнирани и унифицирани во насока на поголема транспарентност и ...
  сите 31 | | | веќе видена

  најави денеска министерот за информатичко општество и администрација Дамјан Манчевски за примената на новиот концепт, што е дел од реформите на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  На почетокот на следната година веб-страниците на Владата и министерствата треба да бидат редизајнирани и унифицирани во насока на поголема транспарентност и ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Љубица Мичиќ беше ранета вчера утрината во Ѕвездара, Белград, кога непознат маж на скутер ѝ пришол, ја тргнал кацигата и потоа испукал повеќе куршуми во нејзин ...
  сите 11 | | | веќе видена